Paiania 
Spirou Dima 50 & Lavriou Boul. 154 Corner, ZIP: 190 02
Tel.: 2106647333-2106647000
Fax: 2106137891
Easter Working Hours:
Tuesday 18-04-2019 09.00am - 18.00pm
Friday 19-04-2019 09.00am - 18.00pm
Saturday 20-04-2019 09.00am - 15.00pm
Sunday 21-04-2019 Closed
Holy Monday: 22-04-2019 09.00am - 19.00pm
Holy Tuesday: 23-04-2019 09.00am - 19.00pm
Holy Wednesday: 24-04-2019 09.00am - 19.00pm
Holy Thursday: 25-04-2019 09.00am - 19.00pm
Holy Friday: 26-04-2019 13.00am - 19.00pm
Holy Saturday: 27-04-2019 09.00am - 15.00pm
Easter: 28-04-2019 Closed
Easter Monday: 29-04-2019 Closed
Tuesday: 30-04-2019 09.00am - 18.00pm
May Day: 01-05-2019 Closed
 
Athens
Karitsi Square 10, ZIP: 105 61
(St. Georgiou Karitsi Square)

Τηλ.: 2103232662
Fax: 2103252453
Easter Working Hours:
Thursday: 18-04-2019 09.00am - 20.00pm
Friday: 19-04-2019 09.00am - 20.00pm
Saturday: 20-04-2019 09.00am - 18.00pm
Sunday: 21-04-2019 11.00am - 18.00pm
Holy Monday: 22-04-2019 09.00am - 20.00pm
Holy Tuesday: 23-04-2019 09.00am - 20.00pm
Holy Wednesday: 24-04-2019 09.00am - 20.00pm
Holy Thursday: 25-04-2019 09.00am - 20.00pm
Holy Friday: 26-04-2019 13.00am - 19.00pm
Holy Saturday: 27-04-2019 09.00am - 15.00pm
Easter: 28-04-2019 Closed
Easter Monday: 29-04-2019 Closed
Tuesday: 30-04-2019 09.00am - 20.00pm
Mayday: 01-05-2019 Closed

Αποδοχή cookies

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.batteries.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σου. Πάτησε «Αποδοχή Cookies» για να συνεχίσεις ή επίλεξε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δεις λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies και να επιλέξεις αν θα αποδεχτείς ορισμένα cookies ή όχι.

Accept Cookies More info